Vrátenie tovaru

Odstúpiť od kúpnej zmluvy môžete bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku, a to do 14 dní od prevzatia tovaru. Tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný a s visačkou.

V balíku Vám spolu s tovarom zabalíme Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy a tiež inštrukcie, ako postupovať v prípade vrátenia tovaru.

Formulár na vrátenie tovaru k stiahnutiu TU.

Je na Vás, či si vyberiete vrátenie peňazí, alebo si budete želať tovar vymeniť za iný. My Vám, bez zbytočného odkladu, vrátime peniaze na váš účet (najneskôr do 14 dní od obdržania vráteného tovaru), alebo Vám pošleme iný tovar. V prípade, že ste platili kartou online, peniaze Vám vrátime na túto platobnú kartu.
Presný postup vrátenia tovaru:

1. Vyplňte, prosím, Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy.

2. Tovar spolu s formulárom zabaľte do pôvodnej krabice a zalepte pomocou lepiacej pásky na veku krabice.

3. Dôkladne zabalenú krabicu nám zašlite na adresu uvedenú na vratkovom formulári.

4. Pre vrátenie tovaru je možné použiť aj ZASIELKOVŇU. Stačí, keď nahlásite unikátne ID odosielateľa (najdete vo vratkovom formulari) pri podaní zásielky na jednom z podacích miest (zistite na zasielkovna.sk). Obsluha podacieho miesta vytlačí štítok, nalepí ho na zásielku a podá Vám potvrdenie o prevzatí zásielky. 

5. V prípade, že hodnota ponechaného tovaru je menšia, ako kritérium hodnoty na “Dopravu zadarmo”, bude Vám pri refundácii stiahnutá cena dopravy.  
Náklady na dobierku sa nerefundujú.

Poplatok za túto službu je 2 EUR a bude Vám odpočítaný z hodnoty vráteného tovaru.

Viac informácií nájdete v Obchodných podmienkach.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke +421 910 33 55 77 počas pracovných dní od 9:00 do 17:00, alebo e-mailom na info@upbrands.sk.

Tím UpBrands

 

Zľava 10% na Váš prvý nákup

Prihláste sa na odber noviniek

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.